
#nofilter


Ne úgy szeress, ahogy neked jó, hanem úgy, ahogy nekem

Miért annyira nehéz saját magunkat szeretni?

Karácsony, ahogy a pasim látja, és amilyennek én szeretem

Férfivélemény: Miért nem tudod elfogadni, hogy vége?

Ha utálod a karácsonyt, akkor az életedet is utálod!?

Férfivélemény: Minden, amit az exeimnek köszönhetek...

Szerelmet szülinapra, avagy a legszebb ajándékom a barátnőmnek egy pasi volt

Eszem ágában sincsen hazavinni minden kóbor lovagot

Katasztrófa vagyok a konyhában: rendetlenséget és kávét tudok csinálni

Nem csak karácsonykor történnek csodák!

Különleges férfi vagyok - átlagos nők kíméljenek!

Férfivélemény: Miért találkoznál az exeddel, ha velem vagy?!

Egy 21 napos kihívás mentette meg a párkapcsolatomat

Az első karácsony anyósom temetése után...

Beleszerettem valakibe, de végül nem ő jött el a randira…

Kisfiam, az van, hogy a Mikulás nem létezik

Utálom az osztálytalálkozókat: rávilágítanak arra, hogy semmire sem vittem az életben

Kisebb melleket akartam, és mindenki hülyének nézett!

Nincs borravaló, ha nem dolgozott meg érte a pincér

Miért szégyelljük az érzéseinket?

Veszprém és a klasszikus zene

Férfivélemény: Meddig éri meg küzdeni egy nőért?

Olyan vicces, ha egy kövér nő elkezd sportolni…
